Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w dniach 16-17 Luty 2017, nasze biuro będzie nieczynne.
Za utrudnienia przepraszamy.
Zespół EM Ubezpieczenia
Hello
Ubezpieczenia Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin
Ubezpieczenia Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin
Ta strona używa plików cookies. Projekt strony www: c-designer

E&M Ubezpieczenia i Finanse

Ewa Sołtys

Reymonta Pawilon 21

(obok autosalonu "FIAT")

41-300 Dąbrowa Górnicza

biuro@emubezpieczenia.pl

Tel. 0-516-516-623, 32/262-58-99

TAGI: ubezpieczenia Dąbrowa Górnicza, ubezpieczenia Sosnowiec,ubezpieczenia Będzin
ubezpieczenie pod licencję,zabezpieczenie pod licencję,(WE) 1071/2009

Ubezpieczenie samochodu

Wybierz ofertę:

Naszym klientom oferujemy pełen zakres produktów komunikacyjnych dostępnych na rynku. W ofercie posiadamy pełen zakres ubezpieczeń komunikacyjnych dostępnych na rynku:

- OC komunikacyjne - to ubezpieczeni obowiązkowe, które chroni właściciela pojazdu przed konsekwencjami finansowymi dotyczącymi szkód wyrządzonych osobom trzecim w związku z ruchem ubezpieczonego pojazdu. Warunki ubezpieczenia oc komunikacyjnego, nałożone przez Ustawodawcę, dla wszystkich firm ubezpieczeniowych są takie same.

- Autocasco – to ubezpieczenie, które gwarantuje klientowi ochronę ubezpieczeniową (wypłatę odszkodowania)w momencie utraty pojazdu lub jego wyposażenia, jak również w przypadku uszkodzenia jego części na skutek między innymi zderzenia z innym pojazdem, gradobicia, pożaru, wandalizmu. Klientom, którzy wypracowali zniżki w ubezpieczeniu oc, przenosimy zniżki na Ac nawet do wysokości posiadanej zniżki w OC.

- NNW komunikacyjne - zapewnia odszkodowanie kierowcy oraz pasażerom pojazdu w przypadku zaistnienia zdarzenia skutkującego uszkodzeniem ciała, utratą zdrowia lub życia w związku z ruchem pojazdu.

- ASSISTANCE - gwarantuje klientowi holowanie w przypadku stłuczki lub awarii pojazdu, oraz całodobową pomoc w przypadku innych zdarzeń mogących zaistnieć w trakcie podróży: -wymiana opony, wymiana żarówek, dostarczenie paliwa, awaryjne otwieranie drzwi, jak również zapewnienie noclegu dla kierowcy i wszystkich pasażerów na terenie Polski i całej Europy. - Ubezpieczenia szyb samochodowych - pozwala klientowi na uniknięcie kosztów związanych z wymianą uszkodzonej szyby. Klient posiadający taki wariant ubezpieczenia nie traci zniżki w AC. Klient może wykupić ubezpieczenie zawierając umowę OC lub AC.

- ZIELONA KARTA - chroni właściciela pojazdu od szkód wyrządzonych osobom trzecim w związku z ruchem pojazdu na terytorium państw należących do systemu Zielonej Karty, gdzie nie ma ochrony w ramach standardowej umowy OC. Zielona karta obowiązuje w takich krajach, jak: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Iran, Izrael, Macedonia, Maroko, Mołdawia, Serbia i Czarnogóra, Tunezja, Turcja, Ukraina

TAGI: ubezpieczenia Dąbrowa Górnicza, ubezpieczenia Sosnowiec, ubezpieczenia Będzin, ubezpieczenie pod licencję, zabezpieczenie pod licencję, (WE) 1071/2009