Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w dniach 16-17 Luty 2017, nasze biuro będzie nieczynne.
Za utrudnienia przepraszamy.
Zespół EM Ubezpieczenia
Hello
Ubezpieczenia Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin
Ubezpieczenia Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin
Ta strona używa plików cookies. Projekt strony www: c-designer

E&M Ubezpieczenia i Finanse

Ewa Sołtys

Reymonta Pawilon 21

(obok autosalonu "FIAT")

41-300 Dąbrowa Górnicza

biuro@emubezpieczenia.pl

Tel. 0-516-516-623, 32/262-58-99

TAGI: ubezpieczenia Dąbrowa Górnicza, ubezpieczenia Sosnowiec,ubezpieczenia Będzin
ubezpieczenie pod licencję,zabezpieczenie pod licencję,(WE) 1071/2009

O nas

Z pasją i zaangażowaniem działamy na rynku ubezpieczeń od 2005 roku. Zebrane w tym czasie doświadczenie pozwala nam na szybką identyfikację potrzeb klientów w zakresie ubezpieczenia praktycznie na każdej płaszczyźnie, od ubezpieczenia samochodów, mieszkań i domów, poprzez ubezpieczenia firm aż do najważniejszego – ubezpieczenia życia i zdrowia.

Posiadanie w ofercie produktów 12 towarzystw ubezpieczeniowych daje możliwość wyboru odpowiedniego dla klienta ubezpieczenia, w najwyższym stopniu dopasowanego do jego potrzeb . Naszym celem jest dopasowanie oferty do potrzeb każdego klienta indywidualnie, tak aby w razie zaistnienia zdarzenia objętego ubezpieczeniem, klient w jak najmniejszym stopniu odczuł skutki zdarzenia, aby tym samym zmaksymalizować jego poczucie bezpieczeństwa. Przypominamy naszym klientom o ważnych datach dla jego polisy: ratach oraz końcu ochrony ubezpieczeniowej. Po szkodzie nie zostawiamy naszych klientów samych sobie- służymy pomocą przy wypełnieniu oraz skompletowaniu niezbędnej dokumentacji potrzebnej w procesie likwidacji szkody.

TAGI: ubezpieczenia Dąbrowa Górnicza, ubezpieczenia Sosnowiec, ubezpieczenia Będzin, ubezpieczenie pod licencję, zabezpieczenie pod licencję, (WE) 1071/2009